×

Terminarz World Cup 2018

TuxxComment: Date format (pl): d.m.y
TuxxComment: Time format (pl): H:i

Grupa A

DataDzieńCzasMeczStadion
14.06.18Cz00:00A1 - A2Moskwa - Lu
15.06.18Pt00:00A3 - A4Jekaterynburg
19.06.18Wt00:00A1 - A3Petersburg
20.06.18Śr00:00A4 - A2Rostów nad Donem
25.06.18Pn00:00A4 - A1Samara
25.06.18Pn00:00A2 - A3Wołgograd

Grupa B

DataDzieńCzasMeczStadion
15.06.18Pt00:00B1 - B2Soczi
15.06.18Pt00:00B3 - B4Petersburg
20.06.18Śr00:00B1 - B3Moskwa - Lu
20.06.18Śr00:00B4 - B2Kazań
25.06.18Pn00:00B4 - B1Sarańsk
25.06.18Pn00:00B2 - B3Jekaterynburg

Grupa C

DataDzieńCzasMeczStadion
16.06.18Sb00:00C1 - C2Kazań
21.06.18Cz00:00C1 - C3Kaliningrad
21.06.18Cz00:00C4 - C2Samara
26.06.18Wt00:00C4 - C1Moskwa - Lu
26.06.18Wt00:00C2 - C3Soczi

Grupa D

DataDzieńCzasMeczStadion
16.06.18Sb00:00C3 - C4Sarańsk
16.06.18Sb00:00D1 - D2Moskwa - Spa
16.06.18Sb00:00D3 - D4Kaliningrad
21.06.18Cz00:00D1 - D3Niżny Nowogród
22.06.18Pt00:00D4 - D2Wołgograd
26.06.18Wt00:00D4 - D1Petersburg
26.06.18Wt00:00D2 - D3Rostów nad Donem

Grupa E

DataDzieńCzasMeczStadion
17.06.18N00:00E1 - E2Rostów nad Donem
17.06.18N00:00E3 - E4Samara
22.06.18Pt00:00E1 - E3Petersburg
22.06.18Pt00:00E4 - E2Jekaterynburg
27.06.18Śr00:00E4 - E1Moskwa - Spa
27.06.18Śr00:00E2 - E3Niżny Nowogród

Grupa F

DataDzieńCzasMeczStadion
17.06.18N00:00F1 - F2Moskwa - Lu
18.06.18Pn00:00F3 - F4Niżny Nowogród
23.06.18Sb00:00F1 - F3Soczi
23.06.18Sb00:00F4 - F2Rostów nad Donem
27.06.18Śr00:00F4 - F1Kazań
27.06.18Śr00:00F2 - F3Kaliningrad

Grupa G

DataDzieńCzasMeczStadion
18.06.18Pn00:00G1 - G2Soczi
18.06.18Pn00:00G3 - G4Wołgograd
23.06.18Sb00:00G1 - G3Moskwa - Spa
24.06.18N00:00G4 - G2Niżny Nowogród
28.06.18Cz00:00G4 - G1Jekaterynburg
28.06.18Cz00:00G2 - G3Sarańsk

Grupa H

DataDzieńCzasMeczStadion
19.06.18Wt00:00H1 - H2Moskwa - Spa
19.06.18Wt00:00H3 - H4Sarańsk
24.06.18N00:00H1 - H3Kazań
24.06.18N00:00H4 - H2Kaliningrad
28.06.18Cz00:00H4 - H1Wołgograd
28.06.18Cz00:00H2 - H3Samara

Ósmy finał

DataDzieńCzasMeczStadion
30.06.18Sb00:00Pierwsza grupa A - Druga grupa BSocziA1
30.06.18Sb00:00Pierwsza grupa C - Druga grupa DKazańA2
01.07.18N00:00Pierwsza grupa A - Druga grupa AMoskwa - LuA3
01.07.18N00:00Pierwsza grupa D - Druga grupa CNiżny NowogródA4
02.07.18Pn00:00Pierwsza grupa E - Druga grupa FSamaraA5
02.07.18Pn00:00Pierwsza grupa G - Druga grupa HRostów nad DonemA6
03.07.18Wt00:00Pierwsza grupa F - Druga grupa EPetersburgA7
03.07.18Wt00:00Pierwsza grupa H - Druga grupa GMoskwa - SpaA8

Ćwierćfinały

DataDzieńCzasMeczStadion
06.07.18Pt00:00Zwycięzca A1 - Zwycięzca A2Niżny NowogródK1
06.07.18Pt00:00Zwycięzca A5 - Zwycięzca A6KazańK2
07.07.18Sb00:00Zwycięzca A3 - Zwycięzca A4SocziK3
07.07.18Sb00:00Zwycięzca A7 - Zwycięzca A8SamaraK4

Półfinały

DataDzieńCzasMeczStadion
10.07.18Wt00:00Zwycięzca K1 - Zwycięzca K2PetersburgH1
11.07.18Śr00:00Zwycięzca K3 - Zwycięzca K4Moskwa - LuH2

3 i 4 miejsce

DataDzieńCzasMeczStadion
14.07.18Sb00:00Przegrany H1 - Przegrany H2Petersburg

Finały

DataDzieńCzasMeczStadion
15.07.18N00:00Zwycięzca H1 - Zwycięzca H2Moskwa - Lu