×
Tuxx - Logo

Terminarz World Cup 2018

TuxxComment: Date format (pl): d.m.y
TuxxComment: Time format (pl): H:i

Grupa A

DataDzieńCzasMeczStadion
14.06.18Czwartek00:00Rosja - Arabia Saudyjska Moskwa Łużniki
15.06.18Piątek00:00Egipt - UrugwajJekaterynburg
19.06.18Wtorek00:00Rosja - EgiptPetersburg
20.06.18Środa00:00Urugwaj - Arabia SaudyjskaRostów nad Donem
25.06.18Poniedziałek00:00Urugwaj - RosjaSamara
25.06.18Poniedziałek00:00Arabia Saudyjska - EgiptWołgograd

Grupa B

DataDzieńCzasMeczStadion
15.06.18Piątek00:00Portugalia - HiszpaniaSoczi
15.06.18Piątek00:00Maroko - IranPetersburg
20.06.18Środa00:00Portugalia - Maroko Moskwa Łużniki
20.06.18Środa00:00Iran - HiszpaniaKazań
25.06.18Poniedziałek00:00Iran - PortugaliaSarańsk
25.06.18Poniedziałek00:00Hiszpania - MarokoKaliningrad

Grupa C

DataDzieńCzasMeczStadion
16.06.18Sobota00:00Francja - AustraliaKazań
16.06.18Sobota00:00Peru - DaniaSarańsk
21.06.18Czwartek00:00Francja - PeruKaliningrad
21.06.18Czwartek00:00Dania - AustraliaSamara
26.06.18Wtorek00:00Dania - Francja Moskwa Łużniki
26.06.18Wtorek00:00Australia - PeruSoczi

Grupa D

DataDzieńCzasMeczStadion
16.06.18Sobota00:00Argentyna - IslandiaMoskwa - Spa
16.06.18Sobota00:00Chorwacja - NigeriaKaliningrad
21.06.18Czwartek00:00Argentyna - ChorwacjaNiżny Nowogród
22.06.18Piątek00:00Nigeria - IslandiaWołgograd
26.06.18Wtorek00:00Nigeria - ArgentynaPetersburg
26.06.18Wtorek00:00Islandia - ChorwacjaRostów nad Donem

Grupa E

DataDzieńCzasMeczStadion
17.06.18Niedziela00:00Brazylia - SzwajcariaRostów nad Donem
17.06.18Niedziela00:00Kostaryka - SerbiaSamara
22.06.18Piątek00:00Brazylia - KostarykaPetersburg
22.06.18Piątek00:00Serbia - SzwajcariaJekaterynburg
27.06.18Środa00:00Serbia - BrazyliaMoskwa - Spa
27.06.18Środa00:00Szwajcaria - KostarykaNiżny Nowogród

Grupa F

DataDzieńCzasMeczStadion
17.06.18Niedziela00:00Niemcy - Meksyk Moskwa Łużniki
18.06.18Poniedziałek00:00Szwecja - Korea PołudniowaNiżny Nowogród
23.06.18Sobota00:00Niemcy - SzwecjaSoczi
23.06.18Sobota00:00Korea Południowa - MeksykRostów nad Donem
27.06.18Środa00:00Korea Południowa - NiemcyKazań
27.06.18Środa00:00Meksyk - SzwecjaJekaterynburg

Grupa G

DataDzieńCzasMeczStadion
18.06.18Poniedziałek00:00Belgia - PanamaSoczi
18.06.18Poniedziałek00:00Tunezja - AngliaWołgograd
23.06.18Sobota00:00Belgia - TunezjaMoskwa - Spa
24.06.18Niedziela00:00Anglia - PanamaNiżny Nowogród
28.06.18Czwartek00:00Anglia - BelgiaKaliningrad
28.06.18Czwartek00:00Panama - TunezjaSarańsk

Grupa H

DataDzieńCzasMeczStadion
19.06.18Wtorek00:00Polska - SenegalMoskwa - Spa
19.06.18Wtorek00:00Kolumbia - JaponiaSarańsk
24.06.18Niedziela00:00Polska - KolumbiaKazań
24.06.18Niedziela00:00Japonia - SenegalKaliningrad
28.06.18Czwartek00:00Japonia - PolskaWołgograd
28.06.18Czwartek00:00Senegal - KolumbiaSamara

Ósmy finał

DataDzieńCzasMeczStadion
30.06.18Sobota00:00Pierwsza grupa A - Druga grupa BSocziA1
30.06.18Sobota00:00Pierwsza grupa C - Druga grupa DKazańA2
01.07.18Niedziela00:00Pierwsza grupa A - Druga grupa A Moskwa ŁużnikiA3
01.07.18Niedziela00:00Pierwsza grupa D - Druga grupa CNiżny NowogródA4
02.07.18Poniedziałek00:00Pierwsza grupa E - Druga grupa FSamaraA5
02.07.18Poniedziałek00:00Pierwsza grupa G - Druga grupa HRostów nad DonemA6
03.07.18Wtorek00:00Pierwsza grupa F - Druga grupa EPetersburgA7
03.07.18Wtorek00:00Pierwsza grupa H - Druga grupa GMoskwa - SpaA8

Ćwierćfinały

DataDzieńCzasMeczStadion
06.07.18Piątek00:00Zwycięzca A1 - Zwycięzca A2Niżny NowogródK1
06.07.18Piątek00:00Zwycięzca A5 - Zwycięzca A6KazańK2
07.07.18Sobota00:00Zwycięzca A3 - Zwycięzca A4SocziK3
07.07.18Sobota00:00Zwycięzca A7 - Zwycięzca A8SamaraK4

Półfinały

DataDzieńCzasMeczStadion
10.07.18Wtorek00:00Zwycięzca K1 - Zwycięzca K2PetersburgH1
11.07.18Środa00:00Zwycięzca K3 - Zwycięzca K4 Moskwa ŁużnikiH2

3 i 4 miejsce

DataDzieńCzasMeczStadion
14.07.18Sobota00:00Przegrany H1 - Przegrany H2Petersburg

Finał

DataDzieńCzasMeczStadion
15.07.18Niedziela00:00Zwycięzca H1 - Zwycięzca H2 Moskwa Łużniki